.

OFERTA - Dotacje na pracownika

PDFDrukujEmail

Piszemy na zlecenie wnioski o dotacje z urzędu pracy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą poniżej.

Przedsiębiorco. Jeśli twoja firma się rozwija i czujesz, że zatrudnienie pracownika staje się niezbędne, warto abyś rozważył możliwość pozyskania na ten cel środków finansowych. Dotacja na zatrudnienie pracownika z Urzędu Pracy to doskonałe rozwiązanie. Pomożemy Ci przygotować kompletny wniosek o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy. Doradzimy Ci co do opłacalności takiego przedsięwzięcia i ocenimy Twoje szanse na pozyskanie dofinansowania.

Dajemy Ci gwarancję satysfakcji*. Jeśli z jakiegoś powodu wniosek o refundację kosztów zostanie odrzucony i dotacja na  pracownika nie zostania przyznana nie pobieramy wynagrodzenia.

*Gwarancja satysfakcji obejmuje wszystkie miasta poniżej 300 tys mieszkańców.

Jeśli jesteś zainteresowany taką formą wsparcia swojej firmy zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Skontaktuj się z nami już dziś i uzyskaj więcej informacji.

-> KONTAKT <-

 


Przedsiębiorco. Jeśli twoja firma się rozwija i czujesz, że zatrudnienie nowego pracownika staje się niezbędne, warto abyś rozważył możliwość pozyskania na ten cel środków z Powiatowego Urzędu Pracy. Pomożemy Ci przygotować kompletny wniosek o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy. Doradzimy Ci co do opłacalności takiego przedsięwzięcia i ocenimy Twoje szanse na pozyskanie dotacji.

Dajemy Ci gwarancję satysfakcji. Jeśli z jakiegoś powodu wniosek o refundację kosztów zostanie odrzucony nie pobieramy wynagrodzenia.

Jeśli jesteś zainteresowany taką formą wsparcia swojej firmy zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Skontaktuj się z nami już dziś i uzyskaj więcej informacji -> KONTAKT

Dotacje

dotacje

Dotacje dla bezrobotnych to nasza specjalność. Pomożemy uzyskać dofinansowanie z urzędu pracy oraz inne dotacje na rozpoczęcie działalności. Pomożemy przygotować wniosek oraz biznes plan. Dajemy gwarancję satysfakcji.

wiecej

Szkolenia

szkolenia

Szkolenia biznesowe. Jak założyć działalność gospodarczą? Jak osiągnąć sukces w biznesie? Jak prowadzić małą firmę? Obecnym i przyszłym przedsiębiorcom oferujemy praktyczną wiedzę i skuteczne rozwiązania w przystępnej formie.

wiecej

Doradztwo

doradztwo

Chcesz, żeby Twój biznes rozwijał się szybciej? Potrzebujesz większych zysków? Pomożemy Ci! Doradzamy mikroprzedsiębiorstwom i małym rodzinnym biznesom. Wspólnie popracujemy nad sukcesem Twojej firmy.

wiecej
v>